קצת עלינו

צ'ט בוט בפייסבוק

חברת “צ'אט בוט” קיימת משנת 2017 ומתמחה בהכנת תהליכי אוטומציה לעסקים גדולים, בינוניים וקטנים. הצוות שלנו בעל ניסיון רב בהכנת מערכות צ'אט בוט אוטומטיות בהתאמה אישית של 100% לצרכי העסק.

לירון קטלן, מנכ"ל ובעלים

לירון קטלן, בן 33 מהרצליה, הבעלים של חברת צ'אט-בוט שהוקמה בשנת 2017. חברה המתמחה בפיתוח, איפיון ובנייה של תהליכי אוטומציה דרך צ'אטבוט למגוון עסקים וחברות.
לירון קטלן הינו איש מדיה וותיק עם ניסיון מוכח של מעל 10 שנים בשיווק וקידום אתרים, קמפיינים ממומנים, ניהול רשתות חברתיות, ניהול פרויקטים דיגיטלים ואוטומציה שיווקית. מומחה בניהול משימות פרסום מגוונות בשלל פלטפורמות תוך יצירת אסטרטגיות פעולה ויישומם בהתאם לאפיון הלקוחות והדרישות.

בשנים האחרונות, חקר, למד, ועסק בתחום ובכך קיבל את הידע הדרוש בכדי להציע את שירות זה למגוון לקוחותיו העסקיים. לאחר הפיתוח המואץ של תעשיית האוטומציה בארץ ובעולם, חל גידול משמעותי בפניות להקמה ובנייה של תסריטי צ'אט בוט למגוון עסקים.
נכון להיום, חברת צ'אט-בוט הקימה עשרות קמפיינים של צ'אט בוטים שונים למגזרים שונים בתעשייה.

עשינו כבר צ'אטבוטים למגוון לקוחות מכל המגזר העסקי והציבורי - חברות נדל"ן, בית ספר בישולים, חברות גיימינג (נינטנדו ישראל), אולפני הקלטות, חברות תיירות, חברות ריהוט ועיצוב בית, מתחם חללי עבודה משותפים, חברות דיגיטל, בקמפיין הבחירות 2019 וגם בקמפיין הנוכחי של 2021 אנו ביצענו אפיון בנייה והטמעת צ'אט בוט למפלגה של נפתלי בנט, וכמובן לעוד מגוון לקוחות.

ה"אני מאמין" של לירון קטלן

היה זה ברור כי אנו צריכים להיות ייחודים בעולם ה"ניו מדיה" אשר משתנה מיום ליום, כך נולד הרעיון להקמת חברה המתמחה באפיון, בנייה והקמת צ'אט בוט מתקדם דרך המסנג'ר של פייסבוק.

צ'אט בוט מתאים לכל עסק

מייסד חברת צ'אט בוט של ישראל ומומחה האוטומציה השיווקית, לירון קטלן, מספר על התהליך שעבר עד שהגיע לרמה הנדרשת בבנייה ופיתוח של קמפיינים בתחום הצ'אט בוט: "אחרי מספר רב של שנים בהתמחות ופרויקטים רבים בתחומים שונים בשיווק הדיגיטלי, החלטתי להכנס לעולם החדש של האוטומציה, שהוא עולם קסום שמסייע לעסקים להשתפר, לחסוך זמן, לייעל את השירות ולספק תשובות ומידע רלוונטי ללקוחות שלהם והכל באופן אוטומטי. זה כמו קסם לכל עסק שמקבל מעל 10 הודעות ביום בפייסבוק".
כשאני מגיע לפרויקט חדש עם לקוח אני מרגיש 100% בטוח שיש לי ארסנל כלים רחב להציע לו: החל מהקמת צ'אט בוט מתקדם ועד למערכות אוטומציה שיווקית, קישור בין מערכות פנים לחוץ לפעולות אוטומטיות, בניית אתרים, ניהול מוניטין, קידום אורגני, קידום ממומן ועבודה עם מספר רב של ספקים בתחומים רבים.
על פרויקטים בתחום הצ'אט בוטים והאוטומציה השיווקית מוסיף קטלן: "עבדתי קשה כדי להגיע לרמה הזו, הרבה שעות של ניסוי וטעייה, למידה ועבודה עצמית. לאוטומציה השיווקית הגעתי מוכן ועם ניסיון דיגיטלי רב קודם וזה בא לידי ביטוי בכל פרויקט אוטומציה חדש ולכן הלקוחות שלנו מקבלים מעטפת של ניסיון, ידע מקצועי נרחב, מגוון כלים ואפשרויות".

אנו כאן לשירותך

אנו נשמח להכיר אותך ואת העסק שלך בכדי לפתח עבורך את מערכת הצ'אט בוט האידיאלית עבורך

מוזמנים לדבר איתנו על הקמת צ'אט בוט לעסק שלכם