צ'אט בוט לאינסטגרם – צ'אטבוט הודעות אוטומטיות באינסטגרם

אינסטגרם צ'אט בוט

צ׳אט בוט של איחוד כוחות גם פייסבוק וגם אינסטגרם 💪

פייסבוק מסנג׳ר ורכיב ההודעות של אינסטגרם הפכו כעת למקשה אחת וההודעות יהיו בפלטפורמה אחת עם צ'אט בוט אחד שמנצח על כולם!

כך על פי פייסבוק יהיה יותר קל לנהל הודעות וכן לענות מהר יותר (עם צ׳אט בוט)
כרגע הפלטפורמות שאיתם בונים צ׳אט בוטים הוציאו גירסאות לאיחוד המדובר והמתוקשר של ההודעות פייסבוק ומסנג׳ר ותהיו בטוחים שאנו הראשונים לתת לכם שירותי צ׳אט בוט גם באינסטגרם.

הדרך הנוחה והקלה ביותר בעידן של היום לביצוע תפעול אינסטגרם בצורה אוטומטית עם רובוט שעובד בשבילכם גם שאתם בפגישה, מצלמים סטורי או ישנים ועונה ללקוחות שלכם!

צ'אט בוט לאינסטגרם איך זה עובד?

אנו מגדירים תסריט שיחה שאותו הלקוחות או היוזרים שעוקבים אחריכם יקבלו, למעשה יצירת רובוט הנקרא "צ'אטבוט" מאפשרת לכם לשלוח ולקבל הודעות אוטומטיות באינסטגרם ולפלח את קהל היעד שלכם בהתאמה אישית לפי מה שאתם מגדירים מראש.

וכמובן, היתרון הגדול הוא להגדיר אוטומציות מתקדמות של שליחת השיח ואופרציות נוספות. לדוגמא, אחרי שלקוח משאיר פרטים בהודעה להעביר את כל תהליך השיחה או המכירה איתו ישירות למייל, למערכת CRM של ניהול הלקוחות שלכם,לשלוח סמס לסוכן מכירות או למנהל שיש ליד חדש, לשלוח תמונות או סרטונים של מוצרים נוספים או אפילו לשלוח עדכון על מבצע למוצר משלים למוצר שהוא התעניין גם אחרי כמה שעות מהרגע שבו הלקוח דיבר איתכם..וכן, הכל בצורה אוטומטית לחלוטין..

יש אפשרות להגדיר מתוך המערכת תסריט שיחה אחד למסנג'ר, תסריט שיחה אחר לאינסטגרם. כך אפשר להתאים בצורה מלאה את השיחה עם היוזרים בהתאם לפלטפורמה.

אפשר להכין לאינסטגרם תסריט שיחה לפי מילות מפתח מסוימות. לדוגמא: לקוח שולח לכם הודעה באינסטגרם עם הביטוי "מה הכתובת", אפשר להכין הודעה מותאמת מראש עם הכתובת שלכם. כנ"ל לגבי זה אם הוא שואל "כמה עולה"..אפשר להכין תסריט עם מענה אוטומטי לפי דרישת הלקוח. כמו כן, אפשר להכין תסריט שמבקש ממנו פרטי קשר (שם, טלפון, מייל) ולאחר מכן לשלוח אליכם בצורה אוטומטית את התשובות של הלקוח וגם את פרטיו האישיים.

נכון לעכשיו, אינסטגרם מאפשרת לנו לחבר רק חשבונות שיש להם בין 1,000 ל -100,000 עוקבים.

מתי הצ'אט בוט יוכל לעבוד?

הצ'אט בוט באינסטגרם יוכל לעבוד במס' מצבים:

  1. מילות מפתח – מגדירים מילות מפתח בתסריט שאותן היוזר יצטרך לכתוב בהודעה. ברגע שהצ'אטבוט מזהה את מילת המפתח הוא מפעיל טריגר שהגדרנו מראש ושולח את ההודעה בהתאם לתסריט.
  2. הודעה אוטומטית – כל עמוד אינסטגרם יוכל ליצור הודעה אוטומטית שאותה היוזרים יקבלו.

  3. אם יש לכם מעל 10 אלף עוקבים תוכלו לעשות סטורי שבו תפנו אנשים על ידי SWIPE לשלוח הודעה לעמוד, ואז הבוט יוכל "להשתלט" ולהתחיל איתם שיחה
  4. MENTION – כל פעם שיזכירו את העמוד, עם @ – יש אפשרות שהבוט ישלח הודעה לאותו יוזר שתייג..למשל "תודה שתייגת אותנו".

חסרונות צ'אט בוט באינסטגרם לעומת צ'אט בוט בפייסבוק:

  1. אין הודעת WELCOME – אין הודעת טריגר ראשונית למי ששולח הודעה. ההודעה צריכה להיות אקטיבית מצד היוזר ולאחר מכן הבוט יוכל להמשיך.
  2. צריך להחליט מראש מה יהיו מילות המפתח שאותן היוזרים ירשמו בהודעה הראשונה מכל הוריאציות. למשל "היי, מה קורה, מה נשמע, אתם פתוחים, מה הכתובת"…תצטרכו להיות יצירתיים ותוך כדי עבודה כל הזמן להוסיף עוד מילות מפתח

מכרה הזהב האוטומטי של העסקים ואנשי הציבור מגיע גם לאינסטגרם, צ'אט בוט אוטומטי במסנג'ר של אינסטגרם כבר כאן.
לאחר שפייסבוק השתלטה על אינסטגרם, בקרוב מאוד כל עסק ובעל עניין יוכל להפעיל שירותים מתקדמים של צ'אט אוטומטי באינסטגרם ולהוביל את העסקים שברשותו כמה רמות מעלה.
כיצד אינסטגרם הופכת דומה לפייסבוק מיום ליום? איך הצ'אט בוט של אינסטגרם יכול לעזור לעסק? ומה מציעות הפלטפורמות של צ'אטפיול ומאניצ'אט בעבור צ'אט אוטומטי באינסטגרם?

צ'אט בוט של הפייסבוק לא לבד – חדש: צ'אט בוט לאינסטגרם

בעלות של מיליארד דולר רכשה פייסבוק את אינסטגרם בשנת 2012, בקצב איטי ובטוח היה ברור לכל מומחה רשתות חברתיות שהרשת החברתיות אינסטגרם תהפוך יותר ויותר זהה לבעלים החדשים שלה וכך גם קרה.
פייסבוק העלו אפשרות לסטורי המזוהה עם האינסטגרם ולאחרונה אף הודיע שתאפשר לשלב את סיפורי האינסטגרם של משתמשי האינסטגרם ביחד עם הפייסבוק, פייסבוק מאפשרת לדפי פייסבוק לאחד בין הודעות האינסטגרם לפייסבוק, אפשרות למשתמשי אינסטגרם להתכתב עם משתמשי פייסבוק ולאחרונה פייסבוק השיקה אפליקציה לניהול ההגדרות של פייסבוק, מסנג'ר ואינסטגרם.
צעד נוסף של פייסבוק ביצירת דמיון נוסף בינה לבין אינסטגרם הוא הצ'אט האוטומטי, ההשקה של גרסת הבטא המוגבלת של הצ'אט בוט באינסטגרם כבר באוויר ויש להניח שהכוח החזק של הצ'אט בוט בפייסבוק יועתק גם הוא לצ'אט באינסטגרם ויסייע לחברות רבות לספק מענה מהיר וללא המתנה לאלפי ועשרות אלפי משתמשים המתעניינים בתחומים הנפוצים באינסטגרם.

אם כך, מה ההבדל הדק בין פייסבוק ואינסטגרם? מלבד ההבדלים של פלח קהל צעיר יותר באינסטגרם, בעלי ניסיון רב בשתי הרשתות החברתיות לא יצליחו להצביע על הבדלים מהותיים בין הרשתות החברתיות.
אם בכל זאת נרצה להבין את הדקויות ולמרות שמדובר באותם הבעלים, בפייסבוק התמקדו יותר בהבעת דעה וניסיון להכרה במציאות הפוליטית חברתית ובאינסטגרם בורחים מהמציאות אל עולמות האוכל, ידוענים/סלב, אופנה וסרטוני צחוק.

איך הצ'אט בוט של האינסטגרם יכול לעזור לעסק?

עד כה הצ'אט האוטומטי של פייסבוק תוכנת על דפי פייסבוק עסקיים וציבוריים וסייע לכל עסק או איש ציבור להגיע לקהלים חדשים, לקדם מכירות או מסרים, לאסוף נתונים על המשתמשים ולספק מענה מהיר לכל דורש.
חברות מכל התחומים במשק הישראלי והבינלאומי (מסעדות ועד חברות פיננסיות גדולות) ואף אנשי ציבור וידוענים, משתמשים בשירותי הצ'אט האוטומטי וצפויים להשתמש גם בצ'אט בוט של אינסטגרם.
לא צריך להיות נביא או אנליסט גדול כדי לצפות את העתיד הקרוב, כאשר התחרות של החברות השונות בפייסבוק תועתק לאינסטגרם וחברות שישתמשו בצ'אט בוט חכם שיבנה על-ידי מומחה צ'אט בוט ואוטומציה בעל ניסיון רב בתחום, יקבלו יתרון עצום על-פני העסקים או אנשי הציבור שלא ישתמשו בשירות האוטומטי.
הנחת היסוד של מומחי האוטומציה היא ברורה – צ'אט בוט לאינסטגרם יהפוך להיות להיט בקרב מותגי אופנה, כוכבי רשת וידוענים, זמרים ואנשי ציבור שונים המעוניינים להגיע לפלח השוק המיוחד של משתמשי אינסטגרם.

צ'אט בוט לאינסטגרם של צ'אטפיול ומאניצ'אט

הפלטפורמות הבולטות לצ'אט בוט הם צ'אטפיול (Chatfuel) מאניצ'אט (ManyChat), כבר עכשיו תוכלו להירשם באתרי החברות לגרסת  צ'אט בוט לאינסטגרם ששוחררה לכל חשבון מעל 1000 עוקבים.
עם פוטנציאל חשיפה ברשת חברתית עם יותר ממיליארדי משתמשים, בצ'אט בוט לאינסטגרם של צ'אטפיול ומאניצ'אט תוכלו לנהל מערכת יחסים עסקית ובולטת עם המשתמשים ולהגדיל את אחוזי המכירות שלכם, הצ'אט בוט באינסטגרם יוכל לאפשר לכם לספק מענה מהיר וללא המתנה לשאלות ותמיכה בנושא מוצרים עם תיוגי שיחות מוגדרים, הצ'אט בוט באינסטגרם יוכל להגדיל את שביעות רצון הלקוחות שלכם במענה עם אפס המתנה ולמספר בלתי מוגבל של משתמשים במקביל, בנוסף תוכלו להשתמש בפלטפורמת מאניצ'אט כדי לבצע אינטראקציות בערוצי תקשורת נוספים (מסנג'ר בפייסבוק, וואצאפ, SMS ודוא"ל).

כדי לשלוט טוב יותר בפוטנציאל המכירות שלכם, תוכלו לצפות במהירות על אילו מוצרים משתמשי אינסטגרם שולחים לכם שאלות ובכך להגיב במהירות באמצעות תשובה אוטומטית או להעביר את השיחה לנציג שיענה לצ'אט בלייב (בהתאם למשאבים וההחלטות העסקיות שלכם), בנוסף תוכלו להגדיר את שעות הפעילות ולהגדיר מתי אתם פנויים למענה מנציג/עובד ומתי המענה יבוצע רק באופן אוטומטי.
בדומה לפייסבוק, גם הצ'אט בוט באינסטגרם עתיד לסייע לכם בצורה משמעותית בהיבטי השירות, התפעול, השיווק והמכירות.

גם באינסטגרם – רק מומחה צ'אט בוט

בדומה לצ'אט בוט של הפייסבוק, גם בצ'אט בוט של אינסטגרם שיפתח בקרוב לכל דורש, נדרש תכנות מקצועי ומותאם לכל סוג חברה או ידוען/איש ציבור וכן בהתאם לתקציב המוגדר.
הצ'אט האוטומטי של פייסבוק מותאם לכללי הקהילה המוגדרים הרשת החברתית, כללים והגדרות זהות יחולו גם על הצ'אט בוט של אינסטגרם ולכן מומלץ שלא להפקיד את מלאכת בניית צ'אט בוט לאינסטגרם בידיים שאינן מקצועיות.
רק מומחה צ'אט בוט לאינסטגרם שביצע פרויקטים בעבר ובעל ניסיון רב בצ'אט בוט לפייסבוק ושירותי אוטומציה נוספים, יוכל להבטיח לכם צ'אט אוטומטי מותאם ומתקדם.

איך זה נראה בתוך מאניצ'אט עם חיבור לאינסטגרם?

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם!

המקום הנכון לצ'אט בוט חכם

נא ליצור קשר לקבלת כל הפרטים בנושא אפיון ופיתוח בוט לשירותך

צ'אט בוט