למה העסק שלי חייב צ'אט בוט?

צ'אט בוט

היתרונות הרבים בשימוש בצ'אט בוט לעסק שלכם

אנחנו חיים היום בקצב מהיר ביותר ומי שמנהל עסק מרגיש את זה במיוחד, אם פעם יכולנו להסתמך על שיווק עסק מהאוזן לפה או מודעה בעיתון, היום זה כבר לא ככה.

צ'אט בוק לעסק זהו אחד הפתרונות הטובים והיעילים לעסק, זהו תוסף לעסק שמעניק לכם להישאר בעיניינים גם כאשר אתם לא זמינים או לא פנויים לתת מענה ללקוח, דיברנו על כך שהכל עובד מהר היום ולקוח שפונה לעסק שלכם ולא מקבל מענה בדרך כלל רוב הסיכויים שהוא יפנה לעסק אחר שמעניק את אותו השירות מיד לאחר שפנה אליכם.

לכן צ'אט בוט לעסקים הוא פתרון כל כך טוב, במקום שהלקוח "יברח" אתם בעצם נותנים לו מענה האומנם אוטומטי אך עדיין ניתן להתאים את הצ'אט כך שיתן מענה ראשוני ללקוח שפנה אליכם.

איך עובד צ'אט בוט לעסק

כאמור צ'אט בוט נועד לתת מענה ללקוחות שפונים אליכם גם בזמן שאתם לא יכולים לתת להם מענה, צ'אט בוט לעסק זהו רובוט שנותן מענה ללקוחות שפונים לעסק שלכם, בטח יצא לכם להיתקל באתרי אינטרנט שברגע שנכנסתם אליהם קפצה לכם האפשרות לשוחח עם העסק באופן מקוון ואוטומטי.

החלונית הנפתחת נועדה לתת מענה ראשוני ללקוח שהגיע לאתר, היתרון של מערכת צ'אט בוט לעסק הוא שאתם יכולים לשלוט בתוכן המופנה ללקוח ואפילו להציע לו הצעות שיווקיות, לדוגמא אם אתם חנות אופניים ויש לכם מבצע אטרקטיבי מאוד אתם יכולים להציע לו את המוצר ואף לתכנן את הרובוט לכך שיתן מענה על שאלות של הלקוח הפוטנציאלי.

בעצם יש לכם את האפשרות להתאים את מערכת הצ'אט בוט לעסק שלכם באופן ספציפי, דיברנו על כך שאתם יכולים לעשות מכירות און ליין, אך המערכת מאפשרת לכם גם, להעניק שירות לקוחות, לתת מענה על שאלות ותשובות, כמובן שאחד היתרונות האדירים של צ'אט בוט לעסק זוהי האפשרות לאסוף לידים מלקוחות פוטנציאלים, ניתן לתאם פגישות ועוד אפשרויות מתאימות בדיוק לעסק הספציפי והשירות שאתם נותנים.

מערכות צ'אט בוט לעסקים הן קלות מאוד להתקנה ומאוד יעילות וידידותיות למשתמש כך שאתם לא צריכים להיות גאון במחשבים כדי לתפעל את המערכת ממש הפוך המערכת קלה לתפעול ומאוד עוזרת לבעלי עסקים להתנהל בצורה טובה יותר ויעילה יותר. כמובן שאתם יכולים לסנכרן את המערכת באתר יחד עם הפייסבוק העסקי שלכם ובכך לסגור מעגל שיווקי.

צ'אט בוט בפייסבוק?

דיברנו על כך שצ'אט בוט לעסק מותקן באתר האינטרנט שלכם אך כיום כולם מבינים כמה כח יש לרשתות החברתיות ובמיוחד לפייסבוק שהפכה להיות אחת הפלטפורמות הכי מובילות בכל מה שקשור לשיווק עסק. 

אתם בטח מבינים שאתם לא יכולים לתת ללקוחות מענה של 24/7 וגם מודעים כמה זה חשוב לתת מענה ללקוח גם אם זה מענה ראשוני החשיבות שלו תהיה אדירה ובמקום שהאתר ימשיך למקום אחר הוא ישאר אצלכם בפייסבוק ואולי הוא גם יעשה איזה פעולה כמו רכישה או השארת פרטים.

בדומה לצ'אט בוט באתר כך גם צ'אט בוט בפייסבוק מאפשר לכם לשלוט על התוכן שיוצג ללקוח ולהתאים אותו באופן ספציפי לעסק שלכם. מעבר ליתרונות הרבים כמו השליטה בלידים שמתקבלים או פגישה שנקבעה בעזרת הצ'אט בוט, אתם גם משדרים ללקוח אמינות והוא מקבל את הרושם שהוא יכול לסמוך עליכם ושיש עם מי לדבר.

כיום מדברים על קרוס-פלטפורמה משמע צ'אט בוט שנותן מענה במס' פלטפורמות של העסק: פייסבוק, אתר הבית, אינסטגרם, טלגרם וגם וואטאסאפ!

ממש לא כמובן שהאתר שלכם והדף העסקי שלכם בפייסבוק בדרך כלל יהיו פלטפורמות השיווק המובילות של העסק, אתם יכולים לשלב גם צ'אט בוט שמתממשק עם וואטסאפ או אינסטגרם, כך שאתם יכולים לסנכרן בין כל הפלטפורמות ולשווק את העסק שלכם בצורה טובה ויעילה.

בוודאי, אתם יכולים למשל ליצור צ'אט בוט המסונכרן עם פוסט שהעלתם בפייסבוק ולתכנת אותו כך שבמקרה ומישהו מגיב על הפוסט הוא מקבל מיד הודעה באופן אוטומטי בצ'אט של בפייסבוק. אתם יכולים לשלוט על התוכן שהוא יקבל ולהתאים אותו כך שיהיה יעיל מבחינת התוצאה מול הלקוח.

אם נצטרך לתמצת בכמה מילים מהם היתרונות של צ'אט בוט לעסק, נאמר שמעבר לכך שאתם משדרים אמינות ללקוח אתם יכולים לשמר את הלקוח שהגיע אליכם אחרי תחרות כל כך גדולה בשוק ולהפוך אותו ללקוח קבוע שחוזר כל פעם מחדש.

ממש לא זה בדיוק הרעיון העומד מאחורי הפיתוח, כל הכוונה היא לייעל את העסק ולשמר לקוחות שמגיעים אליכם ואין לכם איך לתת להם מענה. צ'אט בוט לעסקים תוכנן כך שהוא יהיה מאוד נוח למשתמש ויתן מענה ככל שניתן בצורה הכי פשוטה להבנה. מה שאומר שאתם לא חייבים להיות מומחים במחשבים אבל כן תצטרכו לעקוב להסיק מסקנות ולשפר כל הזמן את המערכת.

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם!

המקום הנכון לצ'אט בוט חכם

נא ליצור קשר לקבלת כל הפרטים בנושא אפיון ופיתוח בוט לשירותך

צ'אט בוט