בוט קורונה: צ'אט אוטומטי של מד"א שמספק מידע וקובע תורים

בוט הקורונה של מגן דוד אדום בישראל

צ'אט בוט כבש את העסקים ואנשי הציבור בישראל ובעולם, בוט קורונה של מד"א פותח על ידי מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח בתוך שבע שעות בלבד ובשפות שונות. הבוט יסייע במתן מידע מלא על כל ההנחיות בהתאם לסטטוס הנוכחי שלכם ובקרוב הבוט של מד"א יקבע עבורכם תורים לבדיקות.

ההנחיות לא ברורות? בוט הקורונה

מגפת הקורונה השתלטה על חיינו ובחודשים האחרונים נראה כי ההנחיות משתנות בקצב גבוה והופכות מורכבות יותר ככל שהזמן עובר, עם כניסתו לפעילות של צ'אט בוט משרד הבריאות, שיתוף פעולה חדש של מד"א וקבוצת הבריאות של מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח: צ'אט בוט קורונה שיעשה לאזרחים סדר בהנחיות הרבות.
הבחירה של מד"א בבוט שיעשה לכם סדר בריבוי הנחיות הבדיקות והבידודים לא הגיעה כחלק מהרפתקה דיגיטלית, ככל חברה או עסק שמעוניינים להתמודד עם ריבוי פניות ולייעל תהליכים פנימיים, גם מד"א ביקשו להתמודד עם המידע הרב שהצטבר בעקבות הנחיות שונות לבדיקות ובידודים ופניות מרובות שעולות בכמותן מעבר לכוח האדם האנושי הקיים ברשות מד"א.

שינויים רבים בהנחיות ועם כניסת מתווה בדיקות חדש המבדיל את בני השישים ומעלה (זכאים לבדיקת pcr) לבין שאר האוכלוסייה (אנטיגן או אנטיגן מוסדי) ואלפי ועד עשרות אלפי פניות ביום, במד"א נזקקו לפתרון יצירתי שמותאם לעידן הנוכחי של פעולות דיגיטליות מרחוק ולשם כך פנו למיקרוסופט כדי לפתח עבורם צ'אט בוט שעונה על שאלות, מסייע בפתרון בעיות ויוכל לבצע אם ירצו פעולות אקטיביות עבור הפונים אליו.
לבקשת מד"א, מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח קיבלו את אפיון הבקשות והמידע העדכני ופיתחו בוט קורונה בתוך כשבע שעות בלבד, הצ'אט הוא אוטומטי ויכול לענות למאות ואלפי פניות ברגע, הצ'אט האוטומטי מכיל בתוכו את כלל ההנחיות העדכניות בנושא הקורונה ובעיקרם בדיקות ובידודים.
בהתאם לדיווחים בתקשורת, נראה כי עוד החודש בוט הקורונה של מד"א צפוי להשתדרג ויאפשר לכלל האזרחים לקבוע תור דרך הבוט, בכך יהפוך מכלי למתן מידע גם לצ'אט אקטיבי לביצוע פעולות.
בדומה לבוטים אחרים שנבנו בעבר, גם הצ'אט בוט של מד"א צפוי להקל באופן משמעותי בכמות הפניות בנושא הקורונה שמגיעות מדי יום במהלך השנתיים המאתגרות במיוחד.

איך הצ'אט בוט של מד"א עובד?

הצ'אט בוט אינו מסובך עבורכם, הפעילות שלו פשוטה ומבחינתכם השיחה תתבצע כמו כל שיחה רגילה, הבוט עובד בצורה של שאלה-תשובה (כן או לא) ובהתאם לתשובה שלכם תקבלו במיידית מידע או הנחייה ממד"א.
כך למשל, במידה והייתם בקרבת חולה קורונה מאומת, בוט קורונה של מד"א יאפשר לכם להבין כיצד תוכלו להיבדק והאם תצטרכו לשהות בבידוד בהתאם להנחיות העדכניות.
לפי ההנחיות העדכניות בני 60 ומעלה או אוכלוסייה בסיכון בריאותי גבוה הם בעלי הנחיות אחרות משאר האוכלוסייה והתשובה עבור השאלה תהיה שונה ותספק לדוגמה הנחיות שונות ומתחמי בדיקות בהתאם לגיל.

כדי לכסות כמה שיותר פלחי אוכלוסייה, הצ'אט בוט שכרגע פועל בשפה העברית, יתעדכן גם לשפות אנגלית, רוסית וערבית.
לכניסה לאתר בדיקות קורונה מד"א, חיסונים, מידע ושיחה עם הצ'אט בוט – לחצו כאן.

מיקרוסופט ישראל מסייעת להתמודדות עם הקורונה

ראש קבוצת הבריאות של מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, הדס ביטרן, עומדת בראשות קבוצה המונה עשרות אנשים ומפנה משאבים לסיוע במגפת הקורונה העולמית, יחד עם מערכת הבריאות בוושינגטון ובמקומות נוספים הקבוצה שבראשות ביטרן התפנתה לסייע גם למד"א להתמודדות עם המגפה.
הדס ביטרן התייחסה לפיתוח החדש עבור מד"א: "היינו בדיאלוג עם מד"א כדי לפתח להם טכנולוגיה מתקדמת. במד"א סיפרו שהקווים שלהם חווים עמוסים אדירים בנושא קורונה, חשוב להם לשמור על זמינות גם עבור קריאות חירום רגילות". עוד הוסיפה ביטרן: "הרעיון לפשט את הדברים, לעשות סדר. בנינו את הבוט בתוך שבע שעות, זמן שיא".

לא רק מד"א: כולם יכולים ליהנות מצ'אט בוט

מד"א ומיקרוסופט מבצעים מהלך חשוב, אך צ'אט בוט קורונה הוא מערכת אוטומטית אחת מאלפי מערכות זהות בפלטפורמות שונות, שנבנו בישראל עבור ארגונים, מוסדות, חברות בינוניות, עסקים קטנים, אנשי ציבור וידוענים.
בעזרת מומחה צ'אט בוט ואוטומציה, תוכלו לשלב גם אצלכם צ'אט בוט שיספק מידע למאות לקוחות בכל רגע, יבצע פעולות ויקדם מכירות ואירועים שונים.
צ'אט בוט בפייסבוק הפך לכלי שירותי ושיווקי גם לעסקים בינוניים וקטנים וכיום רבים משתמשים בפייסבוק ועד הטמעת הצ'אט בדף הנחיתה (אתר העסק) כפלטפורמה בסיסית לייעול וקידום העסק, מלבד פייסבוק תוכלו לבחור גם בצ'אט בוט לאינסטגרם, בוט לוואטסאפ ואפילו בוט לטלגרם.
על אף היכולות של מייקרוסופט, לא כל ארגון ובוודאי שלא כל חברה יכולים להרשות לעצמם לעבוד עם מיקרוסופט ולרוב לא בהכרח צריכים חברות ענק כדי לרכוש לעצמם צ'אט בוט שמותאם באופן מקצועי לצרכים העסקיים שלהם – מומחה צ'אט בוט יבנה את הבוט בהתאם לכל עסק או אדם.

יחד עם צ'אט אוטומטי שמשוחח עם אנשים ומבצע פעולות, כל ארגון וכל עסק יכולים לעבות את האוטומציה ולהוסיף כלים אוטומטיים שיקלו על תהליכי השירות, מכירות, שיווק ותפעול בעסק: מערכת SMS לעסק, ניוזלטר, שירותי מזכירות דיגיטליים, קישורים בין מערכות ועוד.

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם!

המקום הנכון לצ'אט בוט חכם

נא ליצור קשר לקבלת כל הפרטים בנושא אפיון ופיתוח בוט לשירותך

צ'אט בוט