בלנדר בוט 2.0: צ'אט בוט בפייסבוק עם זיכרון לטווח ארוך

צ'אט בוט מסנג'ר בפייסבוק - בלנדר צ'ט בוט

פייסבוק ממשיכים להפתיע את עולם האוטומציה, צ'אט בוט חכם שהפך ללהיט בשנים האחרונות עם מספר רב של יכולות שיווקיות, שירותיות תפעוליות – בדרך להפוך לצ'אט בוט ממוקד יותר עם פיתוחים חדשים: צ'אט בוט עם זיכרון ארוך טווח, חיפוש באינטרנט מידע תוך כדי שיחה וניהול שיחה מורכבת עוד יותר. מה מיוחד בשינוי החדש של הצ'אט בוט של פייסבוק? האם הצ'אט בוט צפוי להמשיך להשתפר? ומדוע בפייסבוק מציגים ההוכחה נוספת שהצ'אט האוטומטי שלהם הוא חובה לעסקים ואנשי ציבור ברחבי העולם?

בלנדר בוט 2.0: הצ'אט בוט זוכר את מה שמה שנאמר לו בעבר

עד לפני מספר שנים שיחה עם צ'אט בוט נחשבה לשיחה פרימיטיבית ולא יעילה מספיק, עם ההתקדמות הטכנולוגית והאצת השימוש ברשתות החברתיות מערכת הצ'אט בוט של הפייסבוק היא הפלטפורמה המבוקשת ביותר בשנים האחרונות בקרב עסקים וחברות בכל הגדלים ומכל הענפים ברשת.
עד כה הצ'אט בוט בפייסבוק הציג יכולות מרשימות כדוגמת העברת מסרים ממסוגרים ומתויגים מתקדמת, קידום מוצרים ואירועים, חיזוק ניכר למערך השירות של כל עסק וחברה ופרמטרים מתקדמים נוספים – הקפיצה הגדולה הבאה היא מודל BlenderBot 2.0, מודל ייחודי עם טכנולוגיה חדשה שפותחה ע"י פייסבוק ומציגה יכולות חדשניות שיעלו את יכולות הצ'אט בוט צעד נוסף בעולם הבינה המלאכותית.
בלנדר בוט 2.0 הושק באמצע יוני 21' עם קוד פתוח ומציג שני חידושים משמעותיים שיהפכו את השיחות עם המשתמשים לחכמות עוד יותר: זיכרון לטווח הארוך וחיפוש מידע ברשת תוך כדי השיחה.

צ'אט בוט בפייסבוק יזכור את השיחות עם המשתמשים

החידוש המשמעותי ביותר הוא זיכרון לטווח ארוך, כדי לחקות שיחה מציאותית בין שני אנשים, חוקרי הבינה המלאכותית של הענק הכחול הבינו שאחת הבעיות המרכזיות של הצ'אט בוט היא "התחלת שיחה מאפס" עם זיכרון לטווח הקצר.
כדי להתגבר על המכשול המודל החדש הבוט יתבסס על השיחות הקודמות, הצ'אט בוט יאחסן את תחומי העניין בזיכרון לטווח הארוך עבור כל משתמש וישתמש בו במידת הצורך בשיחה העתידית
צ'אט בוט עם זיכרון לטווח הארוך מקרב את הצ'אט האוטומטי צעד קדימה לשיחה מציאותית, להבדיל ממודלים ישנים שלומדים את המשתמש במסגרת שיחה אחת בטווח הקצר, המודל החדש יאפשר לימוד לטווח הארוך וחיקוי שיחה אנושית בדומה לחזון העיקרי של עולם AI .

האם הזיכרון לטווח הארוך מפר את הפרטיות של המשתמשים?

בהתאם לחוק הגנת הפרטיות בעולם ובמיוחד באירופה, בפייסבוק לא ייקחו סיכון להפרת הפרטיות של המשתמשים ונראה כי יעבדו קשה כדי לשמור על הפרטיות של המשתמשים כדי למנוע הפרות על חוקי הגנת הפרטיות שיגררו קנסות כבדים וביקורת רבה מצד הציבור והמחוקקים במדינות השונות.

בהתאם לדיווחים, בפייסבוק מבטחים שלא יעשה שימוש במידע שנשמר ממשתמש אחד בשיחה עם משתמש אחר.
בפייסבוק הדגישו שהזיכרון לטווח הארוך מאוחסן באופן נפרד עבור כל משתמש שהצ'אט בוט משוחח איתו, בכך יוכלו להבטיח הפרדה מלאה של תחומי העניין של המשתמשים ומידע נוסף.

הצ'אט בוט יחפש באינטרנט תוך כדי השיחה

שיפור נוסף לצ'אט בוט בפייסבוק הוא חיפוש באינטרנט תוך כדי שיחה ובמהירות שאינה אפשרית ע"י הגורם האנושי.
בהתאם למודל החדש הצ'אט בוט יקרא את תוצאות החיפוש וישלב בשיחה את המידע שנאסף, באמצעות שיפור זה הבוט יוכל לספק מידע עדכני ופרטני עבור כל משתמש במגוון רחב של נושאים.
שלוב המידע שנשמר לטווח הארוך יחד עם חיפוש מידע עדכני ברשת בהתאם לשאלות ולנושאי השיחה של המשתמש, ימצבו את הצ'אט בוט של הפייסבוק ככלי אוטומציה חזק במיוחד.

העתיד נראה ורוד: צ'אט בוט הוא כלי חובה לכל עסק ולכל איש ציבור

התקדמות הצ'אט בוט בשנים האחרונות והפיתוחים החדשים, מאפשרים להעריך בזהירות הנדרשת את השתלטות הצ'אט בוט על חיינו.
השיפורים של הצ'אט בוט בפייסבוק מציגים מגמה ברורה, הפיכת הצ'אט האוטומטי לחכם במיוחד וטשטוש ההבדלים בין שיחה רגילה לשיחה מלאכותית ובעיקר הופך את המערכת האוטומטית החכמה לחובה בעבור עסקים ואנשי ציבור המעוניינים לתת מענה מהיר, להתחרות בצורה טובה מול הגורמים הנוספים בענף שלהם ולהגיע לקהלים גדולים.
כיום עסקים גדולים ובינוניים וכן אנשי ציבור מוכרים בישראל מטמיעים צ'אט בוט בדף הפייסבוק שלהם, בשנים הקרובות נראה שגם עסקים קטנים יהיו חייבים להתאים את עצמם למגמה הברורה.

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם!

המקום הנכון לצ'אט בוט חכם

נא ליצור קשר לקבלת כל הפרטים בנושא אפיון ופיתוח בוט לשירותך

צ'אט בוט