כיצד צ'אט בוט יכול לשפר משפך שיווקי?

צ'אט בוט משפך שיווקי

שיטת המשפך השיווקי הוכיחה את עצמה והובילה עסקים רבים לעלייה משמעותית במכירה, העסקים שהצליחו בענק עם השיטה השיווקית המוכחת הם עסקים דיגיטליים המשתמשים בשירותי אוטומציה.
אחת ממערכות האוטומציה המבוקשות ביותר בקרב עסקים ואנשי ציבור היא מערכת הצ'אט בוט, כיצד הצ'אט האוטומטי ישפר את המשפך השיווקי? איך הצ'אט בוט עובד? איפה ניתן להשתמש בצ'אט בוט? למי זה מתאים? ומדוע חשוב להשתמש בשירותי מומחה צ'אט בוט בלבד? כל התשובות במקום אחד!

צ'אט בוט בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות

אחת מערכות האוטומציה הנפוצות והיעילות ביותר כיום היא מערכת הצ'אט בוט, מערכת המשתלבת בדף הפייסבוק שלכם ומשוחחת עם לקוחות פוטנציאלים או קיימים.
באמצעות שיחה ממוסגרת ומתויגת המותאמת לכל גורם עסקי או ציבורי, ניתן לנהל שיחות אוטומטית ללא המתנה עם מאות ואלפי לקוחות ברגע, אלו יבררו מול הצ'אט בוט את כל מה שהם צריכים והצ'אט בוט יענה ויפנה את הלקוחות בהתאם למידע שהוגדר לו.

הצ'אט בוט הוא תותח שיווקי המקדם מכירות בצורה הטובה ביותר שקיימת כיום, מומחה הצ'אט בוט יתכנת את הצ'אט האוטומטי בהתאם לצרכים העסקיים שלכם.
בנוסף ניתן למקד את הצ'אט בוט לקדם מכירות או להעביר מסרים מותאמים בהתאם לצורך באותו הרגע או באותה התקופה, למקד את הצ'אט בשירות ותפעול וכן צ'אט נרחב המבצע מספר רב של פעולות.
את הצ'אט בוט בפייסבוק ניתן להטמיע גם בדף הנחיתה שלכם (האתר העסקי או האישי שלכם) וכן לשלב צ'אט בוט לאינסטגרם ולטלגרם שיגדילו את החשיפה לקהלים שונים ומגוונים.

המשפך השיווקי יעבוד בצורה טובה באמצעות צ'אט אוטומטי חכם

שיטת המשפך השיווקי המתחילה בחשיפה ונגמרת במכירה, היא שיטה העובדת ברמות משתנות – הצורה בה השיטה עובדת בצורה הטובה ביותר היא באמצעות צ'אט בוט.

כיצד הצ'אט בוט משפר כל שלב במשפך שיווקי?
חשיפה למוצר או שירות – בשלב זה הלקוח נחשף למסר השיווקי, חשיפה גדולה יותר וממוקדת יותר יגדילו את הסיכוי לעבור לשלב הבא במשפך. הצ'אט בוט יאפשר לכם להגיע במהירות לקהל לקוחות רב, במענה מהיר, ללא המתנה והרמת דיוק מסרים גבוהה.
גילוי עניין – שלב עידוד הסקרנות והעניין במוצר/שירות אותו אתם מציעים, הצ'אט בוט יתמקד בעידוד הסקרנות ע"י מידע מותאם (טקסט ותמונה) וכן בניהול שיחה עם הלקוח לשימור העניין.
סקרנות ורצון – בשלב זה הלקוח מביע סקרנות ויש להשקיע מאמץ נוסף כדי להפוך את הסקרנות לרצון לרכישה, המידע שניתן להזין לצ'אט בוט הוא לא מוגבל ובנוסף הצ'אט יוכל להפנות למידע נוסף באתר שיספק את כל היתרונות המסייעים לשכנוע רכישה.
ביצוע פעולת הרכישה – בשלב הסופי הלקוח משתכנע ומתלבט לפני הרכישה, הצ'אט בוט יוכל לספק מידע נוסף אודות הרכישה או להפנות את הלקוח לרכישה אונליין באתר.

למי זה מתאים? צ'אט בוט לעסקים ואנשי ציבור

הצ'אט בוט נמצא כיום בביקוש גבוה מאוד, משמעות הדבר היא שמלבד חברות גדולות ובנוניות, גם עסקים קטנים וגורמים עסקיים רבים נוספים משתמשים בשירותי הצ'אט בוט.
לא רק חברות ועסקים מחפשים אחר הצ'אט בוט, גם אנשי ציבור (צ'אט בוט לפוליטיקאים) וידוענים שונים בארץ ובעולם נעזרים בצ'אט בוט כדי להיחשף לקהל המשתמשים ולעודד תמיכה ואהדה.

הכללים החדשים מחייבים מומחה לצ'אט בוט

ספוילר מהיר, עד לפני מספר חודשים כל אחד היה יכול לקרוא ולצפות במדריכים באינטרנט ולהתקין צ'אט בוט בסיסי ולא מותאם לדף הפייסבוק, למרות האיכות הירודה במסגרת צ'אט בוט חובבני למתחילים – היו אנשי שיווק שאינם מומחים לצ'אט בוט ואינם מנוסים מספיק בעולם האוטומציה, ששילבו צ'אט בוט בדפים עסקיים וציבוריים.
התוצאה? צ'אט בוט למתחילים שלא קידם כל שיטת שיווק, לא ניצל את מרבית היכולות של הצ'אט בוט וגרוע מכל כלל טעויות רבות שפגעו במוניטין של עסקים ואנשי ציבור שונים.

כיום כללי הצ'אט בוט בפייסבוק שונו לחלוטין, על מתכנת צ'אט בוט לעמוד בשורה של כללים חדשים ואפשרויות חדשות שונות שלא משאירות מקום לחובבנים שעלולים בנוסף אף להפר את כללי הקהילה של פייסבוק ורשתות חברתיות נוספות.
כדי לאפשר לצ'אט בוט לשפר את המשפך השיווקי, לנצל ולמקסם את האפשרויות הרבות הקיימות בצ'אט האוטומטי החכם ולהימנע מטעויות ומבוכות שונות במסגרת שיחות אוטומטיות עם לקוחות, מומלץ לבחור במומחה צ'אט בוט המנוסה במספר מגוון של פרויקטים ובעל ניסיון רב שנים בתחום.

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם!

המקום הנכון לצ'אט בוט חכם

נא ליצור קשר לקבלת כל הפרטים בנושא אפיון ופיתוח בוט לשירותך

צ'אט בוט