5 סיבות שהעסק שלכם צריך מענה אוטומטי בפייסבוק

צ'אט בוט לעסקים

פיתוח ובניית צ'אט בוט מסנג'ר בדף פייסבוק עסקי הפך לחובה עבור חברות ועסקים בישראל המעוניינים לצמוח ולשדרג את הצורה בה פועלים אנשי השירות, השיווק והתפעול שלהם. באמצעות מומחה צ'אט בוט, תוכלו לספק מענה אוטומטי בפייסבוק המאפשר שיחה חכמה, ממוסגרת ומתויגת, ככל שמומחה הצ'אט בוט מקצועי יותר, כך הצ'אט בוט שלכם יסייע לכם בצורה טובה יותר.

זמינים בכל יום ובכל שעה

מערכת הצ'אט בוט של הפייסבוק ידועה בזמינות המהירה שלה, מערכת חכמה המסוגלת לענות למאות ואלפי אנשים באותו הרגע ובהתאם לשיחה ממוסגרת בטקסטים חכמים היוצרים שיח עם הלקוחות הקיימים וכמובן בעיקר עם לידים פוטנציאלים דרך הצ'אט בדף הפייסבוק העסקי.
למרות שהעובדים בסין לא נחים לרגע, גם הם צריכים לנוח ולא יכולים לעבוד 24 שעות ו 7 ימים בשבוע – מערכת הצ'אט בוט יכולה לבצע זאת ומספקת מענה אוטומטי לשאלות רבות וכן מקדמת אתכם בהתאם לנושאי שיחה מוגדרים תוך מספר שניות וללא המתנה.
הצ'אט בוט בפייסבוק לעולם לא יתעייף או יבקש הפסקה, תפקידו העיקרי הוא לעלות את איכות הגורם האנושי בחברה ולסייע לאנשי השירות, התפעול והשיווק להגיע לתוצאות טובות יותר.

עובד וירטואלי שלעולם לא טועה: אתם תחליטו מה הצ'אט בוט יענה

מערכת הצ'אט בוט אינה אדם אמיתי ואינה בינה מלאכותית הנפוצה בסרטי המדע הבדיוני מסרטי הוליווד, למרות השאיפה שמערכות הצ'אט בוט עוד יגיעו למצב שכזה, מערכת הצ'אט בוט בפייסבוק תספק לכם רמת שיח מתקדמת והכל בהתאם ליכולות מומחה הצ'אט בוט והאוטומציה.
תפקידו של מומחה האוטומציה הוא לבנות את השיחה בצורת השאלות והתשובות בהתאם לצרכים שלכם, כמו כן לאפשר לכם מקום לקדם תהליכים תפעוליים ושיווקיים במסגרת אותן השאלות והתשובות.
כל מילה שתגיע מטעם הצ'אט בוט שלכם תיבחר על-ידכם.

צ'אט בוט כמערך שיווק: מקדמים אירועים ומבצעים בפייסבוק

צאט בוט עמוד פייסבוק
צאט בוט עמוד פייסבוק

שיטת התיוגים החדשה של פייסבוק מחייבת את חברה המתמחה באיפיון נכון של צ'אט בוט וכמובן בהקמה חכמה של הצ'אט בוט חייבת להיות בעלת ניסיון רב, בעזרת מומחי האוטומציה תוכלו להקים בוט שיעזור לכם בצורה אוטומטית לקדם אירועים קרובים, לקדם מוצרים, להעלות את המודעות לעסק שלכם, לשלוח לאנשים קישורים רלוונטים ולהעלות את הטראפיק באתר שלכם או לשלוח תזכורות על מפגשים שונים שהמשתמשים שלכם נרשמו אליהם. מלבד תזכורת על אירועים תוכלו לקדם מבצעים, קמפיינים ונושאים שיווקיים רבים נוספים שיכולים להפוך אתכם לשחקנים בולטים בתחום שלכם.

צוות תפעול המעדכן בנוגע למשתמשים ורכישה שבוצעה

מלבד אפשרויות השירות והשיווק, מערכת הצ'אט בוט שיכולה להתחבר למערכות פנימיות אצלכם בחברה או העסק, מאפשרת לכם לחזק את המערך התפעולי שלכם עם עדכונים על רכישה שבוצעה אצלכם או אפילו עדכוני משתמש לרישום אפליקציה, פעולות בחשבון אישי ועדכונים רבים נוספים. מידע המגיע דרך מערכת הצ'אט בוט יכול להתחבר אל המערכת הפנים או חוץ עסקית שלכם ולהעביר את הנתונים, ללא מגע ידע אדם ישרות אל מערכת ניהול הלקוחות שלכם.

מערכת שממצבת אתכם כחברה מתקדמת וזמינה

הצ'אט בוט בפייסבוק הוא יוקרה לחברות ועסקים רבים, מה שהיה באפשרות התאגידים והחברות הגדולות אפשרי היום לכל סוג או גודל עסק במשק הישראלי: מסעדות, רופאים, עורכי דין, חברות וסוכנויות ביטוח, נדל"ן ועוד חברות ועסקים רבים. מערכת הצ'אט בוט אינה רק משדרגת אתכם בהיבטים רבים ומסייעת לעובדים אצלכם, כל אדם המתכתב אתכם דרך הצ'אט בוט של הפייסבוק מתרשם ממערכת מתקדמת וזמינה המאפשרת לקבל מענה אוטומטי חכם תוך מספר רגעים.

חשוב לזכור, בניית צ'אט בוט רק עם מומחה לצ'אט בוט בפייסבוק

למרות שמערכת הצ'אט בוט זמינה לכל כיס עסקי, היא אינה פשוטה לבנייה ומצריכה מומחה צ'אט בוט ואוטומציה ותיק ובעל ניסיון רב. מערכת הצ'אט בוט של הפייסבוק התעדכנה לאחרונה ועתה בחירה בגורם הפחות ממומחה של ממש אינה אחראית. מומחה הצ'אט בוט יבין את הצרכים העסקיים שלכם ויתאים לכם את הצ'אט האוטומטי, כצ'אט בוט לפייסבוק מותאם אישית, מדויק בתשובותיו ומעלה את ערכה של החברה או העסק שלכם.

לחזור למשהו ספציפי?

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם!

המקום הנכון לצ'אט בוט חכם

נא ליצור קשר לקבלת כל הפרטים בנושא אפיון ופיתוח בוט לשירותך

צ'אט בוט